Hakkımızda

istanbul lojistik hizmetleri2000 yılında kurulmuş merkezi İstanbul Sancaktepe’de faaliyete başlayan şirketimiz İç taşıma, konteyner ve parsiyel taşımacılığı ve depolama alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kara taşımacılığında artan iş hacmi ile her türlü araç filomuz ile müşteri memnuniyetini hedef alarak en iyi şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kadronun özverili çalışmaları, güçlü ve modern donanımlı araç filosunun verdiği güçle kendini kanıtlamıştır.

Her zaman daha kaliteli hizmetler vermek ve müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmak başlıca ilkemizdir. Yaptıklarımızı hiçbir zaman son adım olarak nitelendirmiyoruz.

Size özel profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası ile hareket eden organize bir kurum olarak yapılanmıştır. Birinci önceliği “Müşteri Odaklı” bir vizyon doğrultusunda en iyi hizmeti vermek olan Öner Lojistik, size kusursuz hizmet anlayışıyla ayrıcalık yaşatmaya devam etmektedir.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile beraber müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan Öner lojistik, müşterilerine hızlı, güvenilir ve rahat bir operasyon süreci yaşatmaktadır. Yaptığı işin önem ve hassasiyetine dikkat eden firmamız, güvenliği ön planda tutmaktadır.

Müşterilerine lojistik için harcanan zamanı minimuma indiren Öner Lojistik bunun için de teknolojik gelişmelere paralel olarak kendini yenilemektedir.

Öner Lojistik olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve taşıdığımız yükün güvenliğinin yanı sıra en kalifiye personelimizle yıllardır en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. En önemli kaynağımız çalışanlarımızdır.

Taşınan malların yüklenmesi ve boşaltılmasında her türlü kurallara uyarak en ekonomik şekilde müşterilerimizi memnun etmek firma hedefimizdir. Hedefimiz en hızlı, zamanında ve en ekonomik şekilde, müşteri istek ve beklentileri doğrulusunda lojistik hizmetini vermektir.

“Lojistik hizmetini en hızlı ve en ekonomik şekilde nasıl sağlayabiliriz.” diye düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

misyon vizyon

Misyonumuz

Öner Lojistik olarak misyonumuz, güçlü bir takım çalışmasıyla, sürekli değişen ve gelişen lojistik sektörünün tüm değişimlerine ayak uydurarak müşterilerimize mümkün olan en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermek ve bu hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimizin beklentilerini gerçeğe dönüştürerek güvenlerini kazanmaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli ve eğitilmiş insan gücünü, sürekli gelişen yüksek teknoloji ve gelişmiş sistemler ile sentezleyerek stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe uluslararası marka olmak. Bunun için öncelikle bölgemizde en iyi global lojistik organizasyonunu inşa etmek.

anadolu yakasında lojistik hizmetleri

Temel Değerlerimiz

  • Yeniliğe ve değişime açık olmak
  • Toplam kaliteyi yaşayan ve uygulayan bir şirket kültürüne sahip olmak
  • Bütün iş süreçlerimizde güvenilir olmak
  • Müşteri odaklı olmak
  • Dürüst, disiplinli olmak
  • İnsana değer vermek
  • Sürekli öğrenmek ve geliştirmek
  • Sektöre dair teknolojik yeniliklerin takipçisi olmak
  • Faaliyet alanımızı rekabet koşullarına uyumlu olarak geliştirerek, sektörde aranılan bir marka olmak.